Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

На ринку України Науково-виробниче підприємство „Фероліт” працює з 2000 року. Основними напрямками діяльності є:

  • Виробництво різноманітних металевих виробів. Здебільшого це молольні тіла (кулі та еліпсоїди), призначені для подрібнення технологічних мас у шарових млинах гірничо-збагачувальних підприємств, підприємств цементної промисловості та енергогенеруючих підприємствах. Необхідно відзначити, що використання молольних тіл еліпсоєдної форми нашого виробництва є дуже ефективним з технологічної та економічної точок зору та дозволяє досягти високих показників тонкості помолу. Основним споживачем молольних тіл зараз є ПрАТ "Полтавський ГЗК".
  • Виробництво виробів з деревини (підприємство має власний лісопереробний комплекс). У найближчому майбутньому планується запуск масового виробництва дерев'яних піддонів європейського стандарту EPAL з відповідною сертифікацією.
  • Ресторанний бізнес.

На протязі чотирьох років (2005-2008рр.) НВП „Фероліт” визнавалось лідером галузі за основним видом діяльності КВЕД 28.75 „ Виробництво різноманітних металевих виробів” у Національному бізнес-рейтингу та нагороджувалось багатьма дипломами та медалями. У 2006 році Клубом лідерів торгівлі із 95 країн світу НВП „Фероліт” визнане лідером в Україні і, в підтвердження іміджу і визнання торгової марки в своїй сфері діяльності, нагороджено Міжнародним призом „За кращу торгівельну марку” з врученням значка „Global Quality Management”.

У 2007 році Державною податковою адміністрацією України НВП „Фероліт” назване одним з кращих платників податків України.

НВП „Фероліт” є членом Торгово-промислової палати України, Полтавської Торгово- промислової палати та асоціації Українських підприємств вторинних металів „Втормет”.

Вже сьогодні у виробничому цеху працюють чотири плавильно-ливарні комплекси. На основному та допоміжному виробництвах зайнято більше трьох сотень працівників. Колектив підприємства, випробуваний часом і трудовими буднями, відрізняється високою згуртованістю та організованістю. НВП «Фероліт» - це спільнота однодумців і професіоналів, які вміють працювати, вміють відпочивати, вміють бачити перспективи свого розвитку та шляхи досягнення поставлених цілей.

Підприємство не зупиняється на досягнутому, тому поряд з розширенням діючих виробничих потужностей (освоєння фасонного литва) має наміри освоїти таку галузь як будівництво.

НВП „Фероліт” не знаходиться осторонь соціального життя м. Горишні Плавні. Підтвердженням цього є здійснення в 2009 році реконструкції будівлі гуртожитку з метою створення комфортного житла, що відповідає сучасним європейським стандартам, для надання його в користування працівникам підприємства. Підприємство постійно надає допомогу людям похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, за що було нагороджене почесною Грамотою Мецената Міжнародного благодійного фонду „Меценати Батьківщини”.

Одним із структурних підрозділів НВП „Фероліт” є ресторан „Каскад”, який відповідає високим вимогам закладу такого типу. Дизайн ресторану виконаний у вишуканому стилі. Неповторна, таємнича атмосфера цього закладу, відмінний сервіс, професійність персоналу, різноманітне меню - все, це позитивно сприяє на відвідувачів ресторану „Каскад” і дозволяє забезпечити всі умови для приємного відпочинку як мешканців м. Горишні Плавні, так і його гостей, а також створює позитивний імідж підприємства.

Все вищезгадане є підтвердженням того, що підприємство дбає не лише про прибутковість власного бізнесу, але й робить великий внесок у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, дбає про співробітників, створює нові робочі місця, розвиває нові технології.

В основі успіхів, досягнутих підприємством, полягає мудра і грамотна політика його засновника — Мороза Олександра Григоровича — людини творчої, високоосвіченої і цілеспрямованої. Керівника, що володіє гнучким, перспективним мисленням, має бездоганну ділову репутацію, заслужений авторитет серед колег і партнерів.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.