Интернет-магазин nachodki.ru

НВП «Фероліт» - один з провідних виробників мелючих тіл на території Україні та країн пострадянського простору.

Наше підприємство спеціалізується на виробництві мелючих тіл різних геометричних форм (еліпсоїд, цильбепс, тетраедр, куля) і типорозмірів (від 20 мм до 120 мм) для промислових млинів різних типорозмірів.

Продукція НВП «Фероліт» протягом сімнадцяти років успішно зарекомендувала себе на підприємствах гірничо - збагачувальної галузі. Вона використовується на підприємствах України, Росії, Білорусі, Болгарії та ряду інших держав.

Виробнича база підприємства оснащена високоточним обладнанням виробництва Данії, Великобританії, Німеччини, Росії, Туреччини, Угорщини, Білорусі, що дозволяє виготовляти продукцію конкурентоспроможного рівня якості.

У 2016 році на підприємстві запущена автоматична формувальна лінія, що включає в себе формувальні машини «Disamatic» та високошвидкісні змішувачі «EIRICH».

У 2017 році запущена формовочная лінія «Оmega». Зазначене обладнання дозволяє виготовляти високоточну, високоякісну продукцію для машинобудівної, гірничо - збагачувальної, нафтопереробної, газової галузей, а також підприємств атомної енергетики.

Контроль якості продукції здійснюється у виробничій лабораторії на високоточному обладнанні виробництва Німеччини, Росії.

На власних виробничих площах НПП «Фероліт» проводить повний комплекс робіт - від проектування технічної документації, виготовлення модельної оснастки, одержання заготовки, механічної обробки матеріалу, термообробки та випробувань до введення продукції в експлуатацію, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Для комплексного задоволення потреб Замовника на підприємстві працює високопрофесійна команда, готова вирішувати поставлені завдання встрок і з найменшими витратами. Крім того, кадрова політика спрямована на омолодження персоналу, залучення висококваліфікованих фахівців, що дає можливість з упевненістю дивитись в майбутнє.

Ливарне виробництво

Ливарне виробництво

НВП «Фероліт» - один з провідних виробників мелючих тіл на території Україні та країн пострадянського простору. Наше підприємство спеціалізується на виробництві мелючих тіл різних геометричних форм...

більш детально
Ковальсько-пресовий цех

Ковальсько-пресовий цех

  НВП «Фероліт» - надійний діловий партнер і виробник високоякісної продукції, який має освоєний ринок збуту не тільки в Україні, а й за її межами. На підприємстві ефективно функціонує система ме...

більш детально
Виробнича експрес-лабораторія

Виробнича експрес-лабораторія

Одним з найважливіших структурних підрозділів НВП «Фероліт» є виробнича експрес-лабораторія. Експрес-лабораторія атестована на право проведення вимірювань у сфері дії державного метрологічного на...

більш детально
Лісо-переробний комплекс

Лісо-переробний комплекс

Одним з підрозділів нашої компанії є лісо-переробний комплекс, що спеціалізується на виготовленні виробів з деревини для Ваших потреб. Незалежно від фінансових можливостей, кожен клієнт знайде оптим...

більш детально
Громадське харчування

Громадське харчування

Ресторан «Каскад» організовує банкети, весілля, корпоративні свята, ювілеї, фуршети, дні народження, випускні вечори, дитячі ранки. Наші можливості: банкетний зал на 50 посадочних місць, VIP зал на ...

більш детально